.

.

Skechers работат женски опуштено вклопување во работа чевли за работа

Skechers работат женски опуштено вклопување во работа чевли за работа

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Омилен патика изгледа дека се работи за деловно работење и безбедност со опуштено вклопување во Skechers : чевли на UNO SR. Нежните издржливи синтетички горе во чипка на обична спортска работа отпорна на патики Оксфорд со акценти на перфорација и перфорации. Потпетица на перничето, меморија за пена во меморија. Скекерите се лизгаат отпорна на влечење на влечење. Единствениот отпорен на лизгање е исто така отпорен на масло. Безбеден дизајн на електрична опасност (EH). ЕХ безбеден дизајн го тестираше ASTM F2892-11. Нежните издржливи мат финиш синтетички горе. Чипкајте обичен спортски отпорен на работа, патика Оксфорд. Класичен стил на ООН се врежани детали на предните и страните. Перфорациски панели од предната и јаката за ефект на ладење. Деталите за логото на страничните скиери. Чипка напред. Подготвена јака и јазик. Опуштен дизајн на Fit® за пространа удобна вклопување. Поставување на чевли со мека ткаенина. Мемориска пена удобна удобност. Совпаѓање на бојата UNO дизајн мида со видлива потпетица за перничиња. Текстурирани детали од средна и надворешна страна. Отпорна на отпорна гума од влечење на влечење. 1 3/4 инчи висина на потпетиците.

Главните карактеристики

Избор на клиент