.

.

Машка машка руно Мајк Графички печати дуксер, големини XS-2XL

Машка машка руно Мајк Графички печати дуксер, големини XS-2XL

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Повеќе од слој, оваа кул машка качулка од WESC е главен гардероба со сите шарени отпечатоци и удобна завршница на руно. Спарете го овој пулвер со качулка со омилените шорцеви, фармерки и клоци за целосен обичен изглед. Моделот е 6’1 ”и носи редовно вклопување со големина M. Стил на пуловер. Прикачен аспиратор; Врза за влечење.

Главните карактеристики

Избор на клиент