.

.

Вејверли инспирации 44 памучно кучиња шиење и занаетчиска ткаенина од завртката, беж и црна боја

Вејверли инспирации 44 памучно кучиња шиење и занаетчиска ткаенина од завртката, беж и црна боја

DEN 95.84

Пристапност
Во достапна форма

Тука ја воведуваме ткаенината за печатење на шемата, од Болт. Совршено за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетници кои сакаат да научат како да ги изработуваат своите уникатни идеи. Одлично за домашен декор, ткаенина на отворено, ватирање и занаетчиство. Набавка во целосна завртка од 8 двор. Лесно за грижа за. Со вашата брилијантна работа, тоа ќе го осветли вашиот сладок дом за радост и удобност. Вејверли инспирации ткаенина . 100 % памук. 44 "Ширина. Заинтересирани кучиња 18in Дизајн на црна шема. Грижа : Машинско миење ладно со слични бои; не бели; не се сува суво ниско; отстранете го навремено.

Главните карактеристики

Избор на клиент