.

.

Wynwood Studio Fashion and Glam Canvas Art Print 'Да се ​​направи список златен моден моден начин на живот - злато, бело

Wynwood Studio Fashion and Glam Canvas Art Print 'Да се ​​направи список златен моден моден начин на живот - злато, бело

DEN 240.00

Пристапност
Во достапна форма

Нашата платно уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површината, а потоа завиткана со тешки меурчиња, обезбедувајќи го безбедното пристигнување во својот нов дом. Овој моден и глам уметнички принт е совршен завршен допир на вашата тема за домашен декор. Тој е одржлив и пријателски за шумите. Карактеристики : Пристигнува подготвени да висат. Боја : злато/бело. Ориентација : плоштад. Собрани тежина на производот : 2,2 lb. Препорачана просторија : дневна соба; Спална соба; Кујна; Бања. Собрани димензии на производот (L X W X H) : .

Главните карактеристики

Избор на клиент