.

.

Подобри домови и градини Метал и стаклен држач за четки за заби, чиста со сребрен акцент

Подобри домови и градини Метал и стаклен држач за четки за заби, чиста со сребрен акцент

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Подобрите домови и градини метални и стаклени држачи за четки за заби ќе додадат модерен допир на декор на вашата бања. Овој чист држач за четки за заби има густа стаклена основа и четкан сребрен метален врв што ќе обезбеди совршен изглед на вашиот софистициран декор на бања. Разновидниот дизајн обезбедува два дела за организирање на четки за заби и други заби. Може да биде дури и одличен додаток во канцеларија. Комбинирајте го со диспензерот за сапун што одговара на сапун или сад за суета за чист, минималистички изглед кој веднаш ја ажурира просторијата. Држач за четки за заби за стакло и метална раб ќе додаде софистициран стил во вашата бања. Совршено за органирање на четки за заби и друг стоматолошки производ. Метал делител во четкана сребрена завршница додава убав контраст. Одлично за бањи, кујни или канцеларија. 4,65 "x 2,56" x 4,41 ". Избришете чиста со влажна крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент