.

.

Јакна за кошула за мажи и голема машка маж, до големина 5xl

Јакна за кошула за мажи и голема машка маж, до големина 5xl

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Соберете ја оваа јакна од кошула од Georgeорџ за активности за време или активности однадвор! Топлината и разноврсноста го прават ова лесен избор за грабнување и одење. Спарете ја оваа машка јакна со кошула со вашите омилени фармерки и сите сте поставени со обичен, убав стил! Материјал : Деним : 67% памук/33% полиестер; Други стилови : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Тежина : лесна. Јака : шири јака. Затворање : Затворање на копчето за предвремено копче. Ракави : долги ракави; Прилагодливи манжетни за копчето Snap. Ocketsебови : Два врвни џебови со затворање на предвремени; Две џебови за заварување на цвест. Карактеристики : Поставата за факс на Шерпа; Полифил за додадена топлина. Машка јакна од кошула од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент