.

.

Модерна клупа за подножјето на плоштадот Минк, Аукаф Коу -удобна суета Чаир Влетен клупа, столици за шминка за суета, пушка кожа, столче за облекување перничено моде

Модерна клупа за подножјето на плоштадот Минк, Аукаф Коу -удобна суета Чаир Влетен клупа, столици за шминка за суета, пушка

DEN 1007.84

Пристапност
Во достапна форма

Детали за производот : Капацитет на тежина : Макс. 220 фунти (100 кг). Со цврста нога од дрво, рамка за MDF, полнење со пена и бела пи -кожа од врвот. Удобно седиште : Перницата е исполнета со сунѓер со висока густина и површината е изработена од PU кожа, што не е лесно да се сруши. Конвексната површина на столицата е повеќе во согласност со кривините на телото, олеснувајќи го заморот од долгите часови на седење.Материјално композиција : Столицата на суетата има Е1 овластени панели. Поставата црно тапацирано седиште обезбедува трајно и стабилност. Лесно да се собере : Нема повеќе часови на трошење склопување столица за облекување. Нема дупки за вежбање, а не се потребни други алатки. И лесно да се исчисти. Исто така, столот за облекување е отстранлив. Апликација : столот за облекување совршено за да се користи како суета столица за спална соба, биро за пишување за студии или клупа за чевли на влезот, столица за пијано, итн. Сето тоа зависи од тоа како вие Сакате да се користи. Популарните кревети за кревети за деца се исклучително популарни во детските спални соби, како и во собите за гости. Покрај тоа, простории за домови и други места каде што се дели просторот за спиење . кревет со цврсто дрво, направен од цврсто бор дрво, силна поддршка за деца и тинејџери. Не е потребна пролет за кутии . Попопуларни 2 во кревети кревети кревети се исклучително популарни во детските спални соби, како и во собите за гости. Покрај тоа, просториите за домови и другите места каде што се дели просторот за спиење . Дојдете со безбедносна скала за да додадете безбедност, скалилата е прикачена на креветот, а чуварите со целосна должина се прикачени на горниот кревет, а склоната скала е Полесно се искачува во споредба со исправената скала.

Главните карактеристики

Избор на клиент