.

.

Поразона лента за глуждот на плоштадот на жените

Поразона лента за глуждот на плоштадот на жените

DEN 591.84

Пристапност
Во достапна форма

Ако барате совршен стан за сезоната на есен, не гледајте подалеку од станот Лубана од Бринли Ко. Овој стан има стил на лопар со уникатна форма на квадратни пети. Овој чевли е многу дише, а густата лента за глуждот го комплетира овој подготвен дизајн „назад на училиште“. Овие станови се изработени со кожена кожа и човечки материјали. На овој чевел се истакнува квадратна пети. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент