.

.

Северна светлина 5 'зелена и жолта пролетна цветна вештачка вештачка вештачка

Северна светлина 5 'зелена и жолта пролетна цветна вештачка вештачка вештачка

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Додадете прскање на боја на вашиот пролет или летен декор со оваа цветна венец од венец има прекрасни живописни жолти и бели цвеќиња и зелено зеленило Центар за свиткање на жицата ви овозможува да ја обликувате венецот на кој било начин да сакате идеално за лакови за табели за влезови и по препорачани за затворен простор Користете димензии : 5 'долги материјали (и) : Полиестер/жица сезонска венец. Центар за жица за свиткување. Препорачано за употреба во затворен простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент