.

.

Fireside Patio Mats Patio RV Mat, 6 9

Fireside Patio Mats Patio RV Mat, 6 9

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој оган RV/внатрешен двор е доволно голем за удобно да седне два до четири возрасни. Овој душек ќе додаде допир на елеганција на вашата палуба или внатрешен двор. Овие висококвалитетни полипропилен (пластични) душеци се реверзибилни со комплементарна шема од спротивната страна. Тие се лесни и компактни кога се склопени, така што тие се лесни за патување и лесни за складирање. Сите наши пожари во затворен/отворен реверзибилни дворци на внатрешен двор се дамки и отпорни на избледени и чистење е ветре. Едноставно исплакнете го вашиот Fireside RV/Patio Mat со градинарско црево и оставете да се исуши воздухот. Fireside Patio Mats Patio/RV Mat, 6 "x 9", осамена шума/зелена боја : Попрскајте ја вашата уморна палуба или внатрешен двор со овој издржлив 6 "x 9" реверзибилен двор. 100 проценти полипропилен пластика се спротивставува на дамките и е лесно да се исчисти. Машински ткаени. Аголни вратоврски јамки за да се вложат мат до земја во ветровити услови (влогови се продаваат одделно). Издржлив УВ-стабилизиран материјал се спротивставува на исчезнување и издржува сезонски промени. Ткаени шупливи полипропилен цевки се чувствуваат меки под нога и не се загреваат. Реверзибилниот дизајн обезбедува 2 комплементарни обрасци. Внатрешна/надворешна употреба. Лесен дизајн го прави транспортот и складирањето ветре. Осамената шума/зелена двор на отворено е лесно да се исчисти со едноставно исплакнување со црево за градина.

Главните карактеристики

Избор на клиент