.

.

МАНСКИ КРОКИ СВЕТСКИ ПЛАТНИЦИ

МАНСКИ КРОКИ СВЕТСКИ ПЛАТНИЦИ

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Сите раце на палубата! Crocs Swiftwater Deck Clg ги зема сите најдобри атрибути на класичниот затнување и наоѓа нова форма на бран. Ова ажурирање, затнувањето за водата е совршено за плажа, брод и пошироко. Прилагодлива лента за потпетици ви овозможува да го прилагодите вклопувањето. Овој затнување располага со поголеми вентилациони канали околу кутијата за пети и спортски перфорирани горе што дишат удобно, веднаш пролеваат вода и брзо исушете. Надворешните страни обезбедуваат влечење додека преминувате од брод на плажа на забавата надвор од задниот двор. Конструкцијата со пена од крослит го прави лесен и удобно перфорирани горе-горе, ги подобруваат пристаништата за проток на воздухот, овозможуваат воздухот и водата да течат за брзо сушење, прилагодлива лента за потпетици, ви овозможува да ја прилагодите вклопувањето што не е означена со гума од гума, ја подобрува иконата на иконите за влечење на иконите на влечење : мека и поддршка. Менс Крокс Свифтвотер Дек затнување.

Главните карактеристики

Избор на клиент