.

.

Yorkујорк Островци 2-ПЦ Винил автомобили МАТИ 17 x27

Yorkујорк Островци 2-ПЦ Винил автомобили МАТИ 17 x27

DEN 517.28

Пристапност
Во достапна форма

Додадете стил на вашето возење со душеци со тешки винил автомобили од решенија за лиценцирање на спортови! 100% винил конструкција обезбедува трајни и солидни производи што ќе траат во наредните години. Го штити подот на вашето возило со ребра што ги чистат чевлите чисти, а џебовите ја држат нечистотијата. Лесно се исчисти со црево за вода. Образено лого на 3Д тим во вистински тимски бои. Yorkујорк Островци 2-ПЦ Винил автомобили Душеци 17 "x27".

Главните карактеристики

Избор на клиент