.

.

Smartrike Sky, 4-во трицикл за мали деца 15- месеци- розова

Smartrike Sky, 4-во трицикл за мали деца 15- месеци- розова

DEN 847.84

Пристапност
Во достапна форма

Небото силен и здрав 4 во 1 допир управувачки трицикл со целосна метална конструкција за бебиња од 10 месеци до 36 месеци. Со најлесниот допир, маневрира како шетач. Уникатното копче за навигатор на Mudguard дозволува еден префрлување од управувачот на родител на допир до контрола на возење со деца. Амортизерите на шок му даваат на бебето 100% возење со удобност. Лесно се претвора од безбеден и удобен бебе трицикл во независен трицикл. Небото има стабилна метална рамка, отстранлива рачка на родител за управувач, обвивка на седиштето за удобност на бебето и крошна за заштита од сонце; Исто така, има безбедносен лента и појас на половината за безбедност, потпирач за подножје, спојката за тркала за слободно и тивко мазно возење Ева тркала. Силен и здрав . управувач на допир без напор - интуитивно управување . патентирани амортизери за мазно возење . рачка на родители - отстранлив . Ева тркала - тивка и без пункции . контролно копче? Префрлување на родител и контрола на деца . 2-фаза педали за обука на не-лизгање . Бебешки безбедносен ремен и безбедносна лента . прилагодлива крошна . преклопна потпирач за нозе . Кошница за играчки . Метална рамка.

Главните карактеристики

Избор на клиент