.

.

Уникатни поволни цени, женски отворен пети глужд, вратоврски од букви сандали

Уникатни поволни цени, женски отворен пети глужд, вратоврски од букви сандали

DEN 415.84

Пристапност
Во достапна форма

Одликувајќи се со едноставна вратоврска на глуждот со класичен преден отворен пети, модерна бурна пета сандала спарена со плетенка дизајн додава шик завршен допир. Костум за возрасна жена. Пар со фустанот или здолништата. Повод : канцеларија, интервју, забава, обични, Божиќни денови, датира, вечер. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - Должина на стапалото - Пета Height5 - 3 35 8 5/8 - 3 1/85.5 3,5 36- 8 7/8 - 3 1/86.5 - - 4,5 - 37 - 9 1/8 - 3 1/87 5,5 38 - 9 9 3/8 - 3 1/88 6,5 - - 39 - 9 5/8 3 1/89 - - 7 - 40 - 9 7/8 - - 3 1/89.5 - 7.5 41 - 10 1/8 - 3 1/810.5 - 8,5 42 - 10 3/8 - 3 1/811 - 9 - 43 - 10 3/4 - 3 1/812 - 10 - 44 11 - 3 1/8 Единствени поволни цени Openенски отворен пети глужд вратоврски назад Чунки сандали Вампи : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Не-лизгање на надворешната страна. Плетенка дизајн. Подготвена влошка. Чунки пета. Врза на глуждот. Отворен пети.

Главните карактеристики

Избор на клиент