.

.

Без граници шорцеви за велосипеди на јуниори со џеб, големина XS-3XL

Без граници шорцеви за велосипеди на јуниори со џеб, големина XS-3XL

DEN 344.00

Пристапност
Во достапна форма

Од салата до самопослуга, не ве покриле шорцевите за велосипеди за граници. Метек мека, со ласкаво вклопување, овие шорцеви се исто толку слатки колку што се удобни. Изработени со стрии, така што тие се движат со вас без оглед каква активност, ќе сакате да ги додавате овие на вашата линија. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Подигање и инсејм : високи; 7 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Страничен џеб. Карактеристики : Супер-меко чувство; Достапно во отпечатоци и цврсти материи. Шорцеви за велосипеди на јуниори со џебови од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент