.

.

Коннер Твин тапациран панел кревет темно кафеава

Коннер Твин тапациран панел кревет темно кафеава

DEN 1263.84

Пристапност
Во достапна форма

Сет вклучува : Еден (1) кревет rmodern тапациран кревет во темно кафеава кожа rsolid тврдо дрво нозе во црна завршница rasian тврдо дрво и тропска рамка од тврдо дрво rrequires Box Spring Ravailable во темно кафеава и црна кожа rupholstery : темно кафеава кожа rleg Заврши : Црна rbox Пролет : Потребна е статичка тежина : 300 фунти. Потребно е Rassembly : Да од колекцијата Конер доаѓа овој елегантен, современ стилизиран кревет. Се одликува со директни линии и јасни рабови за изглед што е мазен и без напор. Креветот е стручно тапациран во раскошна кожа за убав привлечност. Се одликува со витко цврсто дрво нозе за долготрајна издржливост и стајлинг. Овој кревет дава нежен, но елегантен изглед во спалната соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент