.

.

Покрив за декоративни перници со сина цветна памук, главни места, 18 18

Покрив за декоративни перници со сина цветна памук, главни места, 18 18

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Дајте му на вашиот кревет, кауч или омилено столче прекрасна цветно цветање со главните места, цветни памучни памучни декоративни капаци на перници. Достапно по ваш избор на две теми во боја (сина или црвена), оваа декоративна капа на перница има акварел цветни отпечатоци на бела ткаенина од памук и агол за додадени таленти. Покривот од перница од 18 x 18-инчи има скриено затворање на патент на дното за да можете да го пополните со омилениот вметнат перница. Секоја покривка на перница се продава одделно и се вклопува во главните текови од 18 x 18-инчни перници (продадени одделно). Оваа декоративна капа на перница е машина што може да се мие за брза и лесна грижа. Главни места за цветна памучна памучна покривка за перници - 18 "x 18", сина, 1 парче : 18 "x 18" Декоративна покривка на перници. Се одликува со акварел цветни отпечатоци и аголни ресни. Скриено затворање на патент на дното. Направено со 100% памук. Покривот за перници одговара на главните теми од 18 x 18-инчни перници (продадени одделно). Достапно во две бои. Вметнување перница не е вклучено. Машинска миење за брза и лесна грижа.

Главните карактеристики

Избор на клиент