.

.

Tuphely Industries Тропска палма трио розова сончево небо платно wallидна уметност од Марк Хигден

Tuphely Industries Тропска палма трио розова сончево небо платно wallидна уметност од Марк Хигден

DEN 1199.84

Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Марк Хигден.

Главните карактеристики

Избор на клиент