.

.

MLBT голема игра

MLBT голема игра

DEN 608.00

Пристапност
Во достапна форма

Rockies MLBT2958 Главна игра бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на фан -продавницата од Фанатици. Целосен зип. Бренд : Брендирани со фанатици. Официјално лиценциран. Јака без ознака. Лесна јакна погодна за благи температури. Долги ракави. Исмејувачки врат со ентериер во контрастна боја. Увезени. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% полиестер. Графики запечатени со топлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент