.

.

Двоен жица метална мачка дизајнер на очила за сонце P4182

Двоен жица метална мачка дизајнер на очила за сонце P4182

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Метална рамка поли-карбонат леќи Неполаризирана ширина на леќи : 58мм леќи Висина : 48мм мост : 17мм рака : 141мм Ширина на рамката : 138 мм УВ заштитена CE сертифициран мат злато розово двојно жица метална мачка дизајнер на очила за сонце P4182.

Главните карактеристики

Избор на клиент