.

.

Декорани Rohfls Бела лента за позадина, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри

Декорани Rohfls Бела лента за позадина, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Белата позадина е софистицирана и шик. Овој шарен дизајн носи гламурозни акценти на платина треперливи и ситни ефекти на текстурата на вашите wallsидови за траен луксузен луминисценција. Незавиден не ткаен материјал. Без повторување, случаен натпревар. Перење и стриптиран. 20,5-во долга ролна од 33 метри; Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Главните карактеристики

Избор на клиент