.

.

Време и Тру, женски и женски плус пуфтер јакна, големини S-3x

Време и Тру, женски и женски плус пуфтер јакна, големини S-3x

DEN 799.84

Пристапност
Во достапна форма

Преземете го зимското време во стил со време и јакна на Tru's Puffer за жени. Класичен ватирана шема, шик сјајна завршница и исечена должина ги спојува силите за да создадете палто што е безвременски, но сепак трендовски. Школката што е отпорна на вода и ветер, помагаат да ве задржат заштитени од кој и да е денот може да ви фрли. Тоа е вашето ново одење на ладно време. Само на. Материјална обвивка : 100% најлон; Поставена : 100% полиестер; Пополнете : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Полу-опремена. Тежина : средна тежина. Должина : исечена; хитови на колковите. Јака : јака на стоење. Затворање : поштенски предни. Ракави : долги. Предни џебови со патенти. Карактеристики : школка отпорна на ветер и дожд; наредени. Исечена јакна од пуфери за жени од време и Тру.

Главните карактеристики

Избор на клиент