.

.

Трговска марка ликовна уметност „медитеранско село“ платно уметност од Лиз Зернич

Трговска марка ликовна уметност „медитеранско село“ платно уметност од Лиз Зернич

DEN 253.76

Пристапност
Во достапна форма

За разлика од многу фотографи кои главно снимаат свадби и настани, Лиз е специјализиран за уметноста на студиото портретирање. Лиз го започна својот бизнис пред 17 години и го вгради во една од највисоките бизниси со фотографија со портрети во земјата. - Голем медитерански пејзаж. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Како што се одразува нејзината работа, нејзината вистинска креативност се појавува кога работи со деца.Уметник : Лиз ernерничсубјект : Пејзаж-апелатива : Модерни и современи проодни типови : галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има голем медитерански пејзаж.

Главните карактеристики

Избор на клиент