.

.

Чудо девојки девојки ватирано здолниште, 2 пакувања, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки ватирано здолниште, 2 пакувања, големини 4- & плус

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Разиграна и убава, да, таа може да ги има сите. Ватичното здолниште на Wonder Nation е уникатен додаток на нејзината постава. Подуени, со трепет на тревата на половината, ова здолниште нуди лесна леснотија и симпатична и удобна вклопување. Таа ќе го сака со опуштена мета и хулахопки за непобедлива облека за училишен ден. Најдобро од сè? Има две! Само на. Материјал : Лице : 100% памук; Назад : 93% полиестер/7% спандекс; Пополнете : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. Затворање : стилизирање на влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сеопфатна ватирана шема; хитови над коленото; А-линија силуета. Ватиран здолниште на девојчиња 2-пакет од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент