.

.

Без граници јуниори фустан за боење во вселената

Без граници јуниори фустан за боење во вселената

DEN 128.00

Пристапност
Во достапна форма

Само пристигна : Фустанот што го баравте! Зачудувачки со детали за вселенска боја, разноврсна за да се облекувате или надолу, овој краток ракав без граници не е направен во удобна ткаенина со допир на истегнување за лесно да се движите со вас. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : мини; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на лажичка; Детали за вселенска боја. Фустан за боење на жените од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент