.

.

Никол Милер Newујорк Кенмаре Капри област килим

Никол Милер Newујорк Кенмаре Капри област килим

DEN 771.36

Пристапност
Во достапна форма

Рафинираната колекција Никол Милер Newујорк Кенмаре Капри од дома Динамикс е совршен дом неопходен за додавање во вашиот простор. Ова преодно парче има класичен изглед кој без напор ќе го надополни вашиот постојен декор на домот. Одликувајќи се со врежана шема на свиток со традиционален граничен и централен медалјон, оваа област килим ќе биде изјава за вашите подови. Ткаени со полиестерски влакна и поддршка од памук, идеален за области со висок сообраќај, додека нуди ултра-мека текстура под нозете. Висококвалитетните влакна се отпорни на дамки и избледени со лесно одржување и грижа. Рафинираната колекција Никол Милер Newујорк Кенмаре Капри од дома Динамикс е совршен дом неопходен за додавање во вашиот простор. Ова преодно парче има класичен изглед кој без напор ќе го надополни вашиот постојен декор на домот. Одликувајќи се со врежана шема на свиток со традиционален граничен и централен медалјон, оваа област килим ќе биде изјава за вашите подови. Ткаени со полиестерски влакна и поддршка од памук, идеален за области со висок сообраќај, додека нуди ултра-мека текстура под нозете. Висококвалитетните влакна се отпорни на дамки и избледени со лесно одржување и грижа.

Главните карактеристики

Избор на клиент