.

.

Транзициска површина за килим со лента кафеава кафеава, крем затворен правоаголник на отворено, лесен за чистење

Транзициска површина за килим со лента кафеава кафеава, крем затворен правоаголник на отворено, лесен за чистење

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Создадете ја вашата приватна оаза со овој цврст килим за издржливост на отворено во затворен простор, кој има шарена граница. Едноставниот стил е шик и елегантен. Третираните влакна се спротивставуваат на боење и бледнее, овој килим е изграден за да се изврши. Совршено за семејна соба, сончева соба, тремот, палубата, ден, дневна соба, игротека, расадник. Може да се исчисти надвор со благ детергент и градинарско црево, оставете темелно да се исуши. Транзициски килим од 9x12 (8'9 '' x 12'2 '') шарена граница кафеава, крем затворен правоаголник на отворено лесен за чистење. Добро одговара за семејна соба, палуба, внатрешен двор, тремот, белведер, веранда, расадник. Вакуум или тресете за да ги отстраните остатоците. Место чисто или чисто надвор со вода; Спреј со градинарско црево за плакнење. Оставете темелно да се исуши. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. Рамна ткаена поддршка за да се зголеми целокупната издржливост и отпорност на елементите. Прекрасен преоден стил со примарна кафеава сенка и крем акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на рамно ткаење за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Главните карактеристики

Избор на клиент