.

.

Собрание на спојката на спојката SACHS SH6154WB

Собрание на спојката на спојката SACHS SH6154WB

DEN 799.84

Пристапност
Во достапна форма

Собранието на лежиштето на спојката на Сакс и собранието на робови, изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме лежиште за ослободување на спојката и склопување на робови на цилиндарот за буквално секој автомобил на патот денес. Лежиштето за ослободување на спојката на Сакс и склопот на робови се достапни за употреба на и надвор од употреба на патиштата и се дизајнирани за сите временски услови. SACHS SH6154 WB Објавување на спојката на спојката и склопот на цилиндарот на робови.

Главните карактеристики

Избор на клиент