.

.

Моден микрофибер сет за пешкири за бања, сина, бела, мулти-боја

Моден микрофибер сет за пешкири за бања, сина, бела, мулти-боја

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Специјализирани за производи за постелнина, NC работи на подобрување на вашиот квалитет на живот со супериорни производи. NC крпи за бања се изработени од микрофибер од кадифен руно, мека и нежна, пријателска за кожата и удобно, избришете го лицето и рацете за да ги заштитите сите инчи на кожата. Карактеристики на Bath To Train : Користење на висока премија кадифен мек руно ткаенина. Анти-статички, без бледнее, брчки и отпорни на смалување. Екстра мека и мазна со долга кадифен, тоа нема да ви предизвика непријатни или непријатни чувства. Повеќе употреба, помека.multipurpose Функција - Компактна, лесна и лесна за употреба, лесен за спроведување кога одите за теретана, јога, пливање, кампување, пешачење, плажа, фитнес, на отворено. Тоа е исто така удобно корисно за вашите деца И бебиња .. можете да ги завиткате сите во и со нежен допир, тие ќе се исушат брзо. Материјал : 100% висока премија кадифен мека ткаенина од руно. Големина : Бања крпа 30 "x 60", 350gsm, 2 пакувања. Вклучен пакет : 2 x кадифен меко руно крпа за бања. Машината што се мие - миење на тивок оган и суво суво, сугерира да додадете малку омекнувач на ткаенина кога ќе го измиете.

Главните карактеристики

Избор на клиент