.

.

Момци за чудо нација Тенок директно фармерки, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Момци за чудо нација Тенок директно фармерки, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 255.68

Пристапност
Во достапна форма

Одличен пар тенок плетен тексас фармерки од Wonder Nation брзо ќе стане пар во гардеробата на вашето момче. Дизајнирани со прилагодлива половината за флексибилна удобност, овие фармерки лесно го одведуваат од училницата до игралиштето. Исклучиво на. Материјал : 78% памук/20% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 фармерки. Вклопување : тенок вклопување преку седиштето и бутот; директно отворање на нозете. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : прилагодлива половината; Истегнете ткаенина за удобност. Тенок плетен тексас фармерки на момчињата од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент