.

.

Без граници за мажите и големите машки анорак, до големина 5xl

Без граници за мажите и големите машки анорак, до големина 5xl

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Останете топло и суво без згодна јакна од анорак на граници. Обичното опуштено вклопување лесно може да се постави над кошулите или маичките. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : лесна. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Стајлинг на пуловер со фронт со полу-зип. Ракави : Долго. Ockебови : Предна торбичка џеб со затворање на кука и јамка. Карактеристики : отпорен на вода; Странични жици на банџи за прилагодливо вклопување. Јакна од половина зип со аспиратор за мажи од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент