.

.

Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat

Mizuno Advanced Sweep Softball Cleat

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Напредно зачинување со 9-шик, 3 женски мекобол. Совршејќи ја комбинацијата на издржливост и мала тежина со користење на иновативниот заштитен чувар на пети, измешана со нашата мала тежина од 9-шива напредна надворешна плоча. Остварувањето на Advanced Advanced Sweep 3 одлична опција не само за бокалите, туку и секоја позиција на теренот. Advanced Advanced Outsion со 9-шик дизајнирана за Fast Pitch. Паралелната технологија на бранови на надворешни работи обезбедува амортизирање и стабилност. Целосна должина на средниот ред за максимална удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент