.

.

Wrangler Редовно вклопување на половината SZ 44-54

Wrangler Редовно вклопување на половината SZ 44-54

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Премиум удобност Во класична фитрирана или облечена, секогаш можете да сметате на удобноста и издржливоста на колекцијата на тексас на Pretium Pretium Pretium Pretium. Точно да се формира, пет starвездени фармерки со премија се целосно опремени со практичен дизајн кој е совршен за работа, игра или и двете, вклучувајќи го и нашиот класичен стил на пет џеб, директно отворање на нозете што се вклопува во чизмите и повисок пораст што седи на вашиот природна половината. Само фармерките со премиум „Wrangler Five Star Premium“ имаат уникатна конструкција во форма на U, која се вклопува околу вас за зголемена удобност каде што ви е најпотребна. Нашите фармерки со редовно вклопување во Wrangler ќе ве одведат од фудбалот во задниот двор до семејните излети, одржувајќи да се чувствувате и да изгледате одлично цел ден. "Fit : Regern Rise : Highfront Rise : 10 7/8 " Нога : Отворање на директно : 16 1/2 "Предно затворање : поштенски-мраз со затворање на копчето".

Главните карактеристики

Избор на клиент