.

.

Ournourneуни колекција женски санци широка ширина удобност во внатрешноста на патентите за петици на петици

Ournourneуни колекција женски санци широка ширина удобност во внатрешноста на патентите за петици на петици

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Основно, но стилски, колекцијата „Санзи“ од „Гурај“. Овој стил на ниско сечење се одликува со меки вегански кожни нагоре и класичен пети од бадем, комплиментирани од патенти на глуждовите. Потпетица на конусна пумпа, подножје со ширина на ширина и удобност влога создаваат удобен лифт. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Чизми на глуждот.

Главните карактеристики

Избор на клиент