.

.

Бесплатно склопување на женски фустан за лизгање

Бесплатно склопување на женски фустан за лизгање

DEN 239.68

Пристапност
Во достапна форма

Фустанот за лизгање на слободното склопување е стил на топло време во најдобар случај со супер светло чувство и слаби ленти за убав, вечен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : полу-опремена. Должина : Силуета за лизгање; 38 ”долг од центарот на вратот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-Neckline; печатење на сите; нелиран. Лизгајте фустан за жени од слободно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Главните карактеристики

Избор на клиент