.

.

Artwall Michael Creese Panda Moon Уметнички апели отстранлив wallидна уметност

Artwall Michael Creese Panda Moon Уметнички апели отстранлив wallидна уметност

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Artwall "Panda Moon " Отстранлив uralид uralид uralидал од Мајкл Крејс е рачно изработен со The Signature "Artappealz " технологија, во која има отстранлив фото-Текс, печатење со висока дефиниција, која е подготвена да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Овој издржлив материјал е поддржан со лепило за еднократно користење што нема да остави леплив остаток на вашиот wallид и се испорачува во три-инчна картонска цевка што може да се користи за складирање и транспорт. Уметничкиот ид Мајкл Крејс „Панда месечина“ апелации за уметност Отстранлив wallидна уметност : Предмет : Animивотни. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Главните карактеристики

Избор на клиент