.

.

Манор Парк Преодно складирање биро за пишување со Хач, темно орев

Манор Парк Преодно складирање биро за пишување со Хач, темно орев

DEN 2976.00

Пристапност
Во достапна форма

Создадете креативен простор што ја одржува организацијата едноставна со бирото за пишување на преодно складирање во Манор Парк со Хач. Класичниот дизајн и современиот хардвер обезбедуваат разноврсно парче за да одговараат на кој било стил на украси за дома. Затегнете важни документи или канцелариски материјали во трите фиоки или зад единечната врата за чист изглед што секој може да го цени. Отворените Cubbies на работната површина нудат простор за прикажување на семејни фотографии, вашите омилени додатоци и многу повеќе. Разноврсен, преоден стил. Темен орев финиш. 2 фиоки на мазни, телескопски метални плочки. 1 врата со прилагодливи, меки блиски шарки. 1 прилагодлива полица за прилагодлива организација. Пристаништата за управување со кабелот ги одржуваат каблите уредни. 3 Отворени ковчези. Долната фиока вклучува висечки хардвер за папки со датотеки со букви. Направено од MDF дрво отпорен на искривување, издржлив ламинат и челик обложен со прав. Испораки подготвени за составување со чекор-по-чекор инструкции. Собрани димензии : 36,5 "H x 58" L x 21.5 "W. Пакувани димензии : 7" H x 64 "L x 26" W.

Главните карактеристики

Избор на клиент