.

.

Приказна за играчки Дете за мали момчиња Вуди костум по поштенски дуксер

Приказна за играчки Дете за мали момчиња Вуди костум по поштенски дуксер

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Држената џука на играчки приказни за играчки прави супер забавна облека за вашето мало дете! Дизајнирано во мека и издржлива ткаенина со класично вклопување, оваа качулка ќе го задржи неговиот најудобно и најтешко. Прикачен аспиратор. Ребрести манжетни. Графички принт на приказни за играчки однапред. Затворање на поштенски патенти однапред. Супер мек. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. © Pixar. Сите права се задржани . Приказна за играчки Вуди дуксер за дуксери за момчиња од мали деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент