.

.

Начин да ја прославите Денот на вineубените на Денот на в Valentубените 6 -то чоколадна мечка

Начин да ја прославите Денот на вineубените на Денот на в Valentубените 6 -то чоколадна мечка

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Осветлете го денот на некој близок со симпатичниот начин да ја прославите чоколадната мечка на Денот на вineубените. Оваа симпатична полнета мечка ќе направи совршен придружник за секого. Направено е од супер-мек, квалитетен материјал што ќе ве натера да сакате да се гушкате со ова слатко животно со часови. Дизајнирано со нејасно чоколадно крзно и црвена лента околу вратот, во која има шепа за вез во нозете додадена за скратеност. Оваа играчка е во толку голема големина, така што можете да легнете и да се гушкате со неа. Оваа слатка и скапоцена мечка прави одличен подарок за сите возрасти. Спарете го со рози, чоколади или друг начин да ги прославите украсите и додатоците за Денот на вineубените за совршен Денот на вineубените. Изненадете ги вашите најблиски со скапоцен начин да ја прославите чоколадната мечка Денот на вineубените. Начин да славиме! Денот на вineубените Огромно 72 "мечка полнето животно : дизајнирано со нејасно чоколадо крзно и црвена лента околу вратот. Совршен придружник за гушкање. Подготвен за бескрајни грицки и гушкања. Одличен подарок за семејство или пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент