.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Оклахома Државна птица и цвет Детална цветна шема Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Валентина Хар

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Оклахома Државна птица и цвет Детална цветна шема Графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е да биде фокусна точка на сите димензии на просторијата : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : состојба, цвет, птица, детални, Валентина Харпер, шема. Дизајн од Валентина Харпер.

Главните карактеристики

Избор на клиент