.

.

Аерогарден vestетва допир, црна со гурмански билки семе од подот

Аерогарден vestетва допир, црна со гурмански билки семе од подот

DEN 1439.84

Пристапност
Во достапна форма

Аерогарден е крајниот комплет за одгледување свежи билки право на вашиот кујнски бројач. Сè е вклучено : парчиња семе, растителна храна и LED светло. Поставете за неколку минути и веднаш растете! Растенијата растат природно во вода - не е потребна почва. Овој комплет вклучува 6 гурмански парчиња од семе од билки за да започнете : Genovese Wasil, Thai Basil, кадрава магдонос, копар, мајчина душица и нане. Замислете ги здравите оброци за уста што ќе ги направите со вашите вкусни билки од дома! Зачуваат 6 парчиња за семе, лесна за употреба, со екранот на екран на допир, светло светло од 20 вати, светло светло се протега до 12 "високи над растенијата црна пластична завршница.

Главните карактеристики

Избор на клиент