.

.

Трговска марка ликовна уметност Fleurs de France II Canvas Art by Color Bakery Black Matte, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Fleurs de France II Canvas Art by Color Bakery Black Matte, рамка за бреза

DEN 2933.60

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Fleurs de France II“ Canvas Art By Color Bakery Black Matte, Birch Frame : Artist : Boary Bakery. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Главните карактеристики

Избор на клиент