.

.

Женски накит со отворен пети клин

Женски накит со отворен пети клин

DEN 591.84

Пристапност
Во достапна форма

Чекор во пенлив изглед со „Кали клин“ од Бринли Ко. Овој клин има прекрасен сјаен материјал, отворен пети и каиш со накит на глуждот. Beе бидете зачудувачки во вашите нови потпетици, а овие клинови се совршена висина. Овие клинови се направени со ткаенини и материјали направени од вештачки. Отворен пети е истакнат на овој чевел. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал за надворешни работи : Ткаенина над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент