.

.

Се прашуваат девојки на нација Flatform Daisy Sandal, 13-6

Се прашуваат девојки на нација Flatform Daisy Sandal, 13-6

DEN 493.44

Пристапност
Во достапна форма

Свртете ги главите во сандалата на jcayden Flatform, разгледани со украси на маргаритки и црн патент горниот материјал, овој стил е класичен лето. За да се најде совршено вклопување, овој стил нуди две прилагодливи горни ленти и поставен чорап за да се зголеми удобноста. Девојки летен сандал. Девојки моден сандал. Девојки чевли со рамна форма. Удобно чевли. Затворање на тока. Детали на Дејзи. Лесно вклучено и исклучено. Подложен чорап.

Главните карактеристики

Избор на клиент