.

.

Исечете ги обетките на врската со розова смола од златен тон од 14 килограми

Исечете ги обетките на врската со розова смола од златен тон од 14 килограми

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Врските со златен тон и светло розова смола носат живописен допир на секојдневните облеки со овие модерни обетки од лажички. Од фармерки и графички мета до полиран блејзери, овие лесни обетки од капки се удобни и стилски за целодневно носење. Пар со ланци за појавување на ланецот на ланецот на ланци нараквица за розова смола за шарен, кохезивен изглед. Исклучиво на. Метал : метал со златен тон. Должина на капка : 2,5 ''. Затворање : Спојката назад. Акценти : врски со златен тон и розово лизгалиште. Белешка : Фотографиите може да бидат зголемени и/или подобрени за да се прикажат деталите . обетки од розово смола од златен тон. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент