.

.

Ѕвездени Патеки-Тос Епизода-Премиум Тенок Фит Краток Ракав Кошула-ХХ-Голем

Ѕвездени Патеки-Тос Епизода-Премиум Тенок Фит Краток Ракав Кошула-ХХ-Голем

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Ова е унисекс возрасна 100% памучна врвна Тенка фит маица со трајна издржливост. Нашите маици се претходно изработени со јака со двојна игла, ракав и полите направени и за мажи и за жени. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Главните карактеристики

Избор на клиент