.

.

Спиење & Ко. Womenенски да биде смел лажички врат со кратки ракави за пижама за пижама

Спиење & Ко. Womenенски да биде смел лажички врат со кратки ракави за пижама за пижама

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Chrortенски лажички врат со кратки ракави за спиење во супер мека вкусна ткаенина. Овој стил е толку мек што нема да сакате да го тргнете. Печатењето е насекаде во животинско печатење со Be Bold Graphic и Metallic Heart. Стил хитови над коленото. Супер мека ткаенина.

Главните карактеристики

Избор на клиент