.

.

Современи патики за изведба на мажите Мио Марино

Современи патики за изведба на мажите Мио Марино

DEN 448.00

Пристапност
Во достапна форма

Набавка без ризик! - Нашата мисија е да бидете целосно задоволни со вашите чевли за обични патики.МИО Марино. Достапно во четири различни бои и дизајнирани со животинска пријателска PU кожа, време е да ги испуштите тие стари обични патики и да се подготвите да уживате во еден пар од овие мажи модни патики! Трајна издржливост и удобност! Не само што е дизајнот на кожа PU, на нашата машка мода патики, животински и еколошки - тој е и повеќе издржлив и помек од редовната кожа, исто така! Станува уште подобро, затоа што нашите патики од кожа за мажи се дури и водоотпорни и отпорни на пукнатини/избледени! Можете ли да го кажете истото за вашиот стар пар обични модни патики? Заслепувај го! Давањето подароци за празници никогаш не било поедноставно. Резолуција, еднократна водоотпорна торба со сандали, претставена со прецизна талент- овие ниски врвни патики за мажи се подарок што тој ќе го обожава. Затоа, ние нудиме 45-дневна политика за враќање со дополнителна гаранција од 180 дена. Оди места. Покрај тоа, сите наши артикли имаат 180 дена гаранција. Божиќ, Ден на таткото, годишнини или кој било ден - го прават посебен, Мио Марино Пат.Мио Марино кожа патики за мажи, ниски врвни модни патики за мажи, во торба за патувања за чевли секоја сезона, секој настан! Од еден ден во канцеларијата, до една вечер надвор со пријателите - нашите чизми за патики за мажи создаваат класичен, ретро -стил кој е „мора да има“ за кое било време од годината. Купувајте без ризик и кога е потребно, искористете ја нашата неверојатна политика за размена и враќање. Зошто дури и да ги соблече ?! - Нашите кожни патики за мажи се специјално дизајнирани со PU кожа за да создадат лесен и мек пар на обични модни патики, обезбедувајќи дневна удобност! . Стил во текот на целата година - Со својот класичен дизајн и паметен изглед, нашите модни патики за мажи имаат свои без оглед на денот или настанот! Кога станува збор за стил и разноврсност, другите патики за мажи не можат да се натпреваруваат! .

Главните карактеристики

Избор на клиент