.

.

Природна лава спортска пунџа реверзибилна нараквица за истегнување од розова кутија

Природна лава спортска пунџа реверзибилна нараквица за истегнување од розова кутија

DEN 399.20

Пристапност
Во достапна форма

Природна лава спортска пунџа реверзибилна нараквица за истегнување од розова кутија не'рѓосувачки челик акцент 7,3 инчи истегнување 25мм алуминиумски шарм 6мм монистра од не'рѓосувачки челик 8 мм скапоцени камења Природна лава спортска пунџа реверзибилна нараквица за истегнување од розова кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент