.

.

Шеврон Монограм Пуф, Фуксија

Шеврон Монограм Пуф, Фуксија

DEN 1215.84

Пристапност
Во достапна форма

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. IDG Chevron Monogram Pouf, Fuchsia : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во фуксија, вар зелена и бела совршена за овој печатен пуф. Зименот, отстранлив печатен капак го одликува дизајнот во секоја табла и е направен од полиестерска ткаенина со лесна нега. Посебен вметнат ткаенина од ткаенина ги содржи трајните мониста на полистирен што го обезбедуваат пополнувањето. Пуфот е одличен за одмор на уморни нозе на крајот на долг ден или прави одлично дополнително седење кога е потребно. Може да се отстрани капакот; машина измиен ладен, нежен циклус, сув на воздухот.

Главните карактеристики

Избор на клиент